Kim jesteśmy?

HLS Eurocustoms24 to agencja celna, która od lat pomaga klientom w zakresie odpraw celnych. Dzięki wieloletniemu, międzynarodowemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę każdego klienta, dbając o redukcję zbędnych kosztów czy przyspieszenie czasu odprawy towaru. Zajmujemy sie kompleksowo wszystkimi formalnościami, od sprawdzenia podanych przez Ciebie kodów celnych, po zwolnienie z płatności podatku VAT, dzięki czemu Ty i Twoja firma możecie zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

Nasze oddziały

Nasze oddziały znajdują się Hamburgu oraz Gdyni, ale posiadamy również partnerów w Rotterdamie i Antwerpii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz międzynarodowym kontaktom jesteśmy w stanie spełnić za Ciebie obowiązki, dające możliwość zwolnienia z płatności podatku VAT w Niemczech, Belgii 
i Holandii.

Jak działamy?

Profesjonalnie

Jesteśmy zespołem specjalistów, który ma na swoim koncie tysiące odpraw celnych wszelkiego rodzaju towarów z różnych części świata. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wysoki poziom obsługi, wynikający z wieloletniego doświadczenia.

Efektywnie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Ciebie czas, który możesz poświęcić na rozwój swojej firmy. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i wdrożymy uproszczone procedury, zachowując jednocześnie wysoki standard obsługi i skuteczność w działaniu.

Bezpiecznie

W kilkunastoletniej historii naszej agencji, pomogliśmy już ponad 2000 klientów. Spełniamy wszystkie niezbędne standardy i wymogi formalne i korzystamy ze sprawdzonych, certyfikowanych narzędzi do obsługi odprawy celnej, tranzytowej oraz innych powiązanych usług.
61 / 100